Kurs doradztwa chrześcijańskiego "W TROSCE O DUSZĘ"

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Podobny obrazSerdecznie zapraszamy do udziału w kursie doradztwa chrześcijańskiego W TROSCE O DUSZĘ,

który odbędzie się  w dniach: 10.10-14.10.2017 w Kościele Chrześcijan Baptystów w Ełku.

Warsztat poświęcony będzie tematyce rozpoznawania problemów duszy i wyposażenia nas w narzędzia niezbędne w procesie uzdrawiania. Tygodniowa podróż ku pełni życia, ku Shalom, to podróż głębokiej przemiany wewnętrznej ku prawdziwej wolności człowieka w relacjach z Bogiem, innymi ludźmi oraz ugruntowaniu własnego powołania.

Tematami dwudziestogodzinnych warsztatów będą:

  • Godność i deprywacja
  • Potrzeby serca/duszy
  • Przemoc
  • Relacje w rodzinie - skrypty
  • Proces zmiany
  • Świadomy doradca


W trakcie tygodniowego kursu, każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z godziny doradztwa, oferowanego przez wykładowców.

Wykładowcami są wykfalifikowani doradcy: Heather Johnson i Geoff Clark, z Międzynarodowego Biblijnego Instytutu Doradztwa (IBC) z Kanady, którzy od lat prowadzą kursy doradztwa na terenach północnych naszego globu.

Drugą, poszerzoną wersją tygodniowego kursu W TROSCĘ O DUSZĘ jest intensywny dziesięciotygodniowy kurs, który daje możliwość otrzymania certyfikatu doradcy oraz  dalsze odbywania praktyk w tymże zawodzie.

Warsztat odbywać się będzie od wtorku do piątku w godzinach: 17.00-20.00 oraz w sobotę od 10.00-17.00


Koszt warsztatów to 300 zł.

Koszt ten jest jedynie kosztem podróży prowadzących. To ich pierwsza wizyta w Polsce, dlatego spora część kosztów jest refundowana przez sam Instytut.

Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma jedną godzinę doradztwa indywidualnego oraz materiały warsztatowe do własnego użytku. W cenie warsztatów będą również poczęstunki, napoje oraz sobotni obiad.

Czytany 572 razy